Kuchyně NOBILIA
Náš standard

nobilia staví inteligentně navržené kuchyně s vynikajícím designem a pro každý vkus. Kuchyně nobilia pro mnoho lidí odrážejí jejich životní postoj. Vždy se zaměřujeme na: kvalitu. V plánovacím oddělení. Ve výrobním oddělení. V odděleních zpracování a služeb zákazníkům.

Naším cílem ve společnosti nobilia je poskytnout každému zákazníkovi přesně takovou kuchyni, jakou si přeje. Jedinečné jako lidé v nich žijící.Kuchyně nejvyšší kvality vyrobené v Německu.


Každá kuchyně nobilia je naprosto jedinečná. Každá kuchyně je individuálně navržena a vyrobena s maximální přesností. Více než 70 let zkušeností a vysoký stupeň automatizace zaručují trvale vysokou úroveň kvality.
Kompetence nezná hranic

nobilia je působivá jak na národní, tak na mezinárodní úrovni: Proto na společnosti závisí více než 8 000 obchodních zákazníků ve více než 90 zemích světa. Téměř každá druhá kuchyně – z 675 000 vyrobených ročně – jde na export.

Každý trh má své vlastní zákony. A nobilia vždy přizpůsobuje své obchodní struktury požadavkům příslušné země. V jakékoli zemi – nobilia nabízí svým partnerům kvalitní kuchyně s vynikajícím poměrem ceny a kvality, které zohledňují trendy a preference světových trhů.Nenecháváme nic náhodě.


Od příjmu zboží přes výrobu až po dodání – nobilia nainstalovala sofistikovaný řídicí systém pro všechny procesní kroky, aby byla zaručena vysoká kvalita produktů. Navíc až 21 kompletně vybavených kuchyní prochází každý den tempem auditu kvality. Kvalita, ochrana životního prostředí a energetická účinnost jsou základními prvky firemní filozofie společnosti nobilia.Opatrné zacházení se zdroji.


Certifikace PEFC demonstruje oddanost nobilia prostředí, ve kterém stojí za to žít, a také odpovědnost při nakládání s cennou surovinou dřevo. Vždy se můžete spolehnout na: Všechny naše zpracované produkty ze dřeva pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů.
Vyrábíme kompletní kuchyně

nobilia nabízí maloobchodnímu trhu kompletní balíček kuchyní z jednoho zdroje: s inteligentním příslušenstvím, atraktivními vestavěnými dřezy a širokou škálou značek elektrických spotřebičů od základní cenové úrovně až po prémiový high-end segment.
Dodání v kostce.


Nejvyššího stupně kvality dodávek a dodržování dodacích termínů dosahujeme díky vlastnímu „bílému“ vozovému parku. Naši vysoce kvalifikovaní řidiči vždy zajistí profesionální a bezpečnou přepravu nábytku.Kuchyňská kompetence nobilia – proto.