Kuchyně NOBILIA
Novinky 2022

NOVÉ POHLEDY NA KUCHYNĚ, KOUPELNY A OBÝVACÍ POKOJE. Řešení na míru pro každou místnost vašeho domova! Naše novinky v roce 2022 splňují tuto poptávku obzvláště inovativním a moderním způsobem. Koneckonců náš domov pro nás nikdy nebyl tak důležitý jako v této době. Objevte chytrá a neuvěřitelně variabilní úložná řešení, chytré funkce - některé z nich inspirované digitálními technologiemi - a nové barvy a dekory, od autentických až po elegantní a mnoho, mnoho dalšího. Nechte se inspirovat!

Prozkoumat →
Showroom

Potřebujete navrhnout novou kuchyň, skříně nebo vybrat spotřebiče? V našich studiích máme profesionály na nábytek a spotřebiče! Stačí si domluvit schůzku, na některém z našich studií. Navštivte nás na některém z našich 6 studií v Praze, Českých Budějovicích a Bratislavě. Na každém Showroomu máme vystaveno několik kuchyní, které jsou plně funkční. V showroomech pořádáme kurzy vaření a celou řádu akcí. Budeme se na vás těšit.

Navštívit showroom →
Od návrhu Vaší vysněné kuchyně, přes výrobu až po finální montáž u Vás doma.

Začínáme návrhem a schválenou cenovou nabídkou. Zaměříme. Následná výroba kuchyňského nábytku trvá cca 2 měsíce, poté následuje montáž.

Termín montáže si domluvíme předem a samotná montáž trvá 1-2 dny, dle velikosti kuchyňské sestavy.

Technici vyzkouší i zapojené spotřebiče a sanitu, uklidí po sobě a vy můžete začít s vařením! Naši technici rovněž připojí a vyzkouší spotřebiče, kuchyňský dřez a baterii. Je samozřejmostí, že po sobě důkladně uklidí a Vy můžete začít s vařením.

Jak si s námi můžete domluvit schůzku? Co předchází Vaší nové kuchyni?

Stačí nám zavolat nebo napsat email. Domluvte si osobní setkání na našem studiu, nebo nám pošlete poptávku online. Před osobním setkáním Vám zašleme předběžný návrh a cenový odhad celé zakázky e-mailem.

Naši návrháři vám vysvětlí možnosti materiálů, úchytek, pracovních desek a pak už je to hračka. Přesné zaměření kuchyně provádíme my přímo u vás.

Součástí smluvních podkladů jsou i detailní instalační plány, tj. dotažení rozvodů vody, odpadů, elektřiny do pozic dle návrhu kuchyňské sestavy. Na samotnou úpravu instalací vám můžeme doporučit kontakt ověřenou firmu.